• Aanbevolen prijs € 19.99

verschijningsdatum 14/02/2017

416 pagina's

ISBN 978-94-0272-100-3

Taal: Nederlands

vertaalde literaire roman of novelle

De man die de tijd meenam
Elan Mastai
HarperCollins
Toevoegen aan iWish

Samenvatting

Voor liefhebbers van Dave Eggers en David Mitchell.

Tom Barren, de mislukte zoon van een supergenie, leeft in een wereld waarin een alles veranderende uitvinding is gedaan, waardoor luchtvervuiling, grensconflicten en milieukwesties verleden tijd zijn. Het 2016 van die wereld is schoon, vredig en gelukkig. Maar in die wereld verloor Tom ook zijn moeder en zijn vriendin. Hij is vastbesloten om de uitvinding - en daarmee de dood van zijn moeder en vriendin - ongedaan te maken. Door een foutje in het systeem komt hij terecht in ons 2016 - een voor hem bizarre, vervuilde wereld, maar wel een waarin hij de familie en de liefde heeft die hij in zijn eigen 2016 moet missen. Wat nu? Bouwt hij hier zijn leven op, of gaat hij terug naar zijn utopische 2016?

Over De man die de tijd meenam:

'Mastai doet de lezer regelmatig versteld staan van zijn tomeloze fantasie. Een sterk verhaal.' Tzum

'Mastai's plot is spannend en ingenieus, en gevuld met prikkelende sciencefiction-elementen die het verhaal een filmisch feel geven.' Boekenkrant

'Een originele en spitsvondige tijdreisroman. Het is zelfkritisch, allesbehalve voorspelbaar en overstijgt daarmee de sciencefictionclich├ęs.' Geekster